leshohet me qira banesa ne tophane


200€
Publikuar më Feb 14, 2021 | Numri i Vizitave: 290 | ID: #0204
Shpërndaje Raporto Printo
Detajet e Shpalljes
Shteti: Kosovë
Qyteti / Rajoni:
Prishtinë
Info shtes për adresë: topjane
Numëri i telefonit: 049400958
Dhoma gjumi: 2
Banjo: 1
Sipërfaqja: 40 m2
Përshkrimi

leshohet me qira banesa ne tophane kati i 2 tek ndertesat mbas kujtes banesa eshte e pa mobiluar ka vetem kuzhinen dhe banjon e kompletuar qmimi 200 tel 049400958

Kontaktoni
Informatat tuaja:
Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.
 
Emri: bleron
Emri: 04******** Shfaq telefonin