BALLINA  » SHËRBIME  » Tjera

Transport nga Koosva per Gjermani - Evropë dhe prap për Koosvë


Publikuar më Feb 12, 2021 | Numri i Vizitave: 278 | ID: #0222
Shpërndaje Raporto Printo
Detajet e Shpalljes
Shteti: Kosovë
Qyteti / Rajoni:
Fushë Kosovë
Info shtes për adresë: Dibrani Transport nga Gjermania për Kosovë dhe anasjelltas Kontakti  Kontaktoni me stafin e > Dibranit - transport:  Steiermärker str 48  70469 Stuttgart   Tel mob:0049- 172134 91 96  Tel mob: 0049- 179501 74 84  Tel mob: nga Kosova vetëm n
Numëri i telefonit: 00491721349196
Përshkrimi

Dibrani-Transport me qendër në Shtutgart te Gjermanisë i sigurt, korrekt dhe i shpejtë me çmime speciale nga gjithë Evropa drejt Kosovës,Shqipërisë ,_Maqedonisë dhe vendeve të Ballkanit dhe anasjelltas për Gjermani,Belgjikë,Holandë ,Francë dhe vendet e Evropës!
Mjafton një telefonatë nga ju tjerat i kryejmë ne !!!


Përshëndetje të dashur miq dhe bashkëpunëtor: Iu faleminderit për miqësinë :
Kërkesë miqësore nga stafi Dibrani -Transport nga e gjithë
Evropa drejt Kosovës dhe anasjelltas!
për Kosovë nga Gjermania dhe anasjelltas
Përshëndetje të nderuar miq iu faleminderojmë qe u bëtë pjesë e miqësisë tonë .Përmes kësaj kërkese iu dëshirojmë të jeni mirë. Iu urojmë shëndet ,suksese dhe gëzime në punë ,shkollë , studime,biznes ,karrierë dhe mbarësi familjare,shoqërore dhe mbare kombëtare.
Po ashtu dëshirojmë te jeni mirë ne këtë kohë Pandemie, Ky virus qe po, përhapet akoma nga e cila mori jetë njerëzish edhe në Kosovë,Shqipëri e ma gjerë!
Ju tani ma po e kuptoni se rrjetet sociale janë një dritare e cila ka lehtësuar komunikimin si në shoqëri ,familje por dhe ne biznes,kulturë,shkencë, shërbim shoqërore administrative etj. Prandaj në saje të kësaj çka cekëm më lart iu kërkojmë të respektojmë miqësinë në FB e Dibranit –Transport, por edhe iu lutem jepeni një pëlqim ose leik në faqen apo reklamën tonë të transportit në internet më poshtë: Tani kliko dhe te hapet faqja jonë --->
https://www.facebook.com/pg/Dibrani-Transport-nga-Gjermania-p%C3%ABr-Kosov%C3%AB-420662998310614/community/?ref=page_internal
--->Pëlqe linkun e më poshtëm dhe ju hapet faqja jonë zyrtare. Aty në anën majtas e sheh shënon “Pëlqe” faqen dhe ngritja e gishtit. Për ndryshe nuk mundeni me hy në te, pa e pëlqyer .Kjo faqja private qe u bëme miq, ma pak kontrollohet nga personeli i ynë, sepse kjo faqja privatja qe u bëmë miq me ju, vlen vetëm sa për ta menaxher atë faqen zyrtare. Faqja private tani që jemi miq e arrin shpejt limitin me 5000 anëtar dhe pastaj çka të veprohet!!!
Zgjedhja është qe komunikimi të mbetet në faqen zyrtare duke e pëlqyer tani menjëherë dhe automatikisht je anëtar i saj,me çka në faqen zyrtare nuk ka përkufizime si në Fb vetëm 5000 anëtare.
Nëse nuk është bezdisje për ju miq te dashur pëlqe këtë faqe dhe fto miqtë tuaj ta pëlqejnë në të njëjtën faqe,shfaqet ana në te djathtë shkruan “Fto shokët e tu për ta pëlqyer këtë faqe”.Na bëni nder të madh nëse e përcillni këtë faqe tek miqtë e juaj. Faleminderit për mirëkuptimin dhe miqësinë tonë ,respekt nga Luan- Asllan Dibrani udhëheqës i firmës “Dibrani-Transport nga Gjermania për Kosovë dhe anasjelltas. Iu mirëpresim për bashkëpunim mjafton një telefonatë e juaja tjerat i kryejmë ne. Synimi i ynë është qe kënaqësia të mbetet për ju, ndërsa puna për ne.
Njihuni ma tepër me neve,iu falënderojmë dhe respektojmë pa fund:
Klikoni Linkun me poshtë;
https://web.facebook.com/Dibrani-Transport-nga-Gjermaia-p%C3%ABr-Kosov%C3%AB-420662998310614/?tn-str=k*F
Ma tutje shënon shiko të gjitha:
Del kjo figure dhe vet faqja iu propozon
Fto shokët e tu për ta pëlqyer këtë faqe dmth te shtohen anëtaret ne këtë faqe.
Me klikimin tuaj ju jeni anëtar i kësaj faqeje dhe informoheni për organizimin e transporteve dhe datat kohën e transportit etj .
Kështu mund të jemi në shërbimin e juaj apo të miqve tuaj për transport drejt Kosovës ose nga Kosova për Gjermani dhe Evropë. Iu mirëpresim me respekt nga stafi i firmës Dibrani Transport Vizitone edhe faqen personale të pronarit te kësaj faqeje:
Luan Allan Dibrani
Njihnu me neve ma shumë 1.
Kliko: https://www.google.com/search?hl=en&sxsrf=ACYBGNSN_eVUroSgdry4-znbDtpIiAbSiA%3A1582006550991&source=hp&ei=FoFLXrnAOpKdjLsPzvAi&q=asllan+dibrani&oq=Asllan+dibrani&gs_l=psy-ab.1.0.35i39l2j0i22i30.2424.6390..8588...2.0..1.520.2423.6j5j1j0j1j1......0....1..gws-wiz.....10..35i362i39j0i67j0.s-NyWLiqo5k
2. Pronari Luan-Asllan Dibrani Biografia
Kliko:
https://tupalla.com/wp/biografia-kush-eshte-asllan-dibrani-2/
3. Faqja e internetit për Dibranin-Transport
4.Kliko:
https://www.dibrani-transport.de/

Kontaktoni
Informatat tuaja:
Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.
 
Emri: Asllan
Emri: 01******** Shfaq telefonin