Shitet Aparati i Kaffes DeLonghi Full Automatik per CafeLate Expresso Makiato Kapuchino Bambi Qaj


375€
Publikuar më Feb 17, 2021 | Numri i Vizitave: 362 | ID: #0224
Shpërndaje Raporto Printo
Detajet e Shpalljes
Shteti: Kosovë
Qyteti / Rajoni:
Prishtinë
Info shtes për adresë: Prishtine Bregu i Diellit
Numëri i telefonit: 045111556
Kondicioni: i/e përdorur
Përshkrimi

Shitet Aparati i Kafes Full Automatik digjital DeLonghi Origjinal Made in Italy model i ri, i perdorun po ne gjendje shum te mir, Aparati esht fjala e fundit e teknologjis per Kafe Late, Expresso, Makiato, kapuchino, bambi, qaj. Aparati esht me mulli te vetin, dhe shum praktik dhe i shpejt per pun, me nje komand suste e urdheron Aparatin per nje kafe Late apo makiato apo capuchino ai vet e bluan aty per aty kaffen kokerr taze dhe e mbush dozerin dhe e mbush qet kafen ne filgjan me kajmak arom kafe shumm te fort, Pastaj vet gjith ashtu e vlon Qumshtin dhe e qet ne filgjan me shkum, pastaj vet e pastron dozerin, permbi e ka vendin per filgjana mi mbajt te ngroht, i pershtatshem per zyre, fabrik puntori, lokal apo edhe per shtepi extra i mir.
Testohet per blersin, gjendja e punes esht e mir... Garancion Nuk ka
Per me shum rreth aparatit shiqoni Videon

https://www.youtube.com/watch?v=1zBcPU6emtU

Zavendsoni gjitha llojet e kafeve ne shtepin tuaj me DeLonghi Coffy Makine, pa pas nevoj per te dal nga shtepia

Qmimi per shitje 495 euro
Info 045 111556
Viber +38345111556

Kontaktoni
Informatat tuaja:
Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.
 
Emri: Ban
Emri: 04******** Shfaq telefonin