Aparati i Kafes Automatik JURA Impressa Origjinal Made in Switzerland


195€
Publikuar më Feb 17, 2021 | Numri i Vizitave: 376 | ID: #0225
Shpërndaje Raporto Printo
Detajet e Shpalljes
Shteti: Kosovë
Qyteti / Rajoni:
Prishtinë
Info shtes për adresë: Bregu i Diellet
Numëri i telefonit: 045111556
Kondicioni: i/e përdorur
Përshkrimi

Shitet Aparati i Kafes Automatik JURA Impressa Origjinal Made in Switzerland, i perdorun po ne gjendje te mir, Aparati esht fjala e fundit e teknologjis per Kafe Expresso Makiato kapuchino Late, bambi qaj etj, Aparati esht me mulli te vetin, dhe shum praktik dhe i shpejt per pun, me nje komand suste e urdheron Apratin per nje kafe Expreso ai vet e bluan aty per aty kaffen kokerr taze dhe e mbush dozerin dhe e mbush qet kafen ne filgjan me kajmak dhe arom kafe shum te fort, pastaj vet e pastron dozerin, Aprati e ka edhe avullin me presion per me vlu qumshtit, permbi e ka vendin per mi lan filgjanat mi mbajt te ngrohet, punen e ka te mir kafet i qet te mira, esht ideal per shtepi apo lokal... per blersin testohet paraprakisht
Zavendsoni gjitha llojet e kafeve ne shtepin tuaj me JURA Impressa Coffy Makine, pa pas nevoj per te dal nga shtepia
Testohet per blersin, gjendja e punes esht e mir... Garancion Nuk ka !
Qmimi per shitje 225 euro
Info 045 111556
Viber +38345111556

Kontaktoni
Informatat tuaja:
Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.
 
Emri: Ban
Emri: +3******** Shfaq telefonin