Shes banese


Publikuar më Mar 09, 2021 | Numri i Vizitave: 469 | ID: #0242
Shpërndaje Raporto Printo
Detajet e Shpalljes
Shteti: Kosovë
Qyteti / Rajoni:
Prizren
Info shtes për adresë: Edit Durham
Numëri i telefonit: 045359000
Dhoma gjumi: 2
Banjo: 1
Sipërfaqja: 54 m2
Cilësit e Prones:
E mobiluar
Parkim
Kabëll për TV
Rrethina:
Afër qendres
Afër bibliotekës
Afër dyqaneve
Afër restorantit
Afër fushës sportive
Përshkrimi

Banesa ka pozitë të mrekullueshme me pamje te hapur dhe ne qender te qytetit. Gjendet afër rezidencës së kryetarit të komunës "Shtëpia e Bardhë"
Cmimi me marrveshje
Viber: +38345981944

Kontaktoni
Informatat tuaja:
Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.
 
Emri: Bajram
Emri: 04******** Shfaq telefonin