Tenda Gjilan


Publikuar më Oct 31, 2020 | Numri i Vizitave: 179 | ID: #0294
Shpërndaje Raporto Printo
Detajet e Shpalljes
Shteti: Kosovë
Qyteti / Rajoni:
Gjilan
Info shtes për adresë: Stanishor
Numëri i telefonit: 045376614
Përshkrimi

Tenda Gjilan
Tenda m Gjilan

Garden Tenda në Gjilan ju ofron në gjdo kohe Tenda,Tavolina dhe Karriga shumë cilësore per gjdo aheng tuaj si për Fejesa, Kanagjeqe, Dasma, Panaire, Konferenca si dhe për të pame.


Na kontaktoni për të rezervuar datën tuaj... Viber +38345376614

045-376-614
049-313-959

Kontaktoni
Informatat tuaja:
Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.
 
Emri: TnuGjilan
Emri: 04******** Shfaq telefonin