Banesa ne shitje bregu i djellit 55m2+48m2 Prishtine!


48000€
Publikuar më Nov 13, 2020 | Numri i Vizitave: 431 | ID: #0302
Shpërndaje Raporto Printo
Detajet e Shpalljes
Shteti: Kosovë
Qyteti / Rajoni:
Prishtinë
Info shtes për adresë: Aktash III bl.5,hu.3,ba.2
Numëri i telefonit: +381641308391
Kondicioni: i/e përdorur
Dhoma gjumi: 2
Banjo: 2
Viti i ndërtimit: 1978
Cilësit e Prones:
Ngrohje qendrore
Parkim
Kabëll për TV
Linjë Interneti
Linjë Telefoni
Rrethina:
Afër institucionit parashkollor
Afër shkollës fillore
Afër kolegjit/universitetit
Afër dyqaneve
Afër restorantit
Afër spitalit
Afër trafikut urban
Afër asfaltit
Afër fushës sportive
Përshkrimi

Apartament në shitje në Prishtinë në bregu i djellit, blloku 5, hyrja 3, apartament 2-kat përdhes 55m2, dhe një bodrum që është shndërruar në një apartament 48m2, me ujë, njehsor të veçantë të energjisë elektrike, ngrohje qendrore. Apartamenti është marrë me qira disa vjet më parë dhe agjencia shtetërore (AKP) e bërë nga Kuvendi i Kosovës dhe garanton ligjshmërinë e banesës dhe letrës. Banesa është marrë në vitin 1978 dhe duhet të rinovohet, i gjithë dokumentacioni është në dispozicion për inspektim - VETYM PERSONALISHT.

Çdo gjë tjetër që ju intereson mund të më kontaktoni në:
[email protected] ose telefon
+381641308391 ose i njëjti numër VIBER!

Kontaktoni
Informatat tuaja:
Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.
 
Emri: Sasa Radic
Emri: +3******** Shfaq telefonin