Shitet banesa njëdhomëshe në Bregu i Diellit në adresën Aktash III Blloku 5/1


36000€
Publikuar më Nov 21, 2021 | Numri i Vizitave: 796 | ID: #0309
Shpërndaje Raporto Printo
Detajet e Shpalljes
Shteti: Kosovë
Qyteti / Rajoni:
Prishtinë
Info shtes për adresë: Aktash 3
Numëri i telefonit: 044312214
Kondicioni: i/e përdorur
Dhoma gjumi: 1
Banjo: 1
Sipërfaqja: 34 m2
Cilësit e Prones:
Ngrohje qendrore
Parkim
Kabëll për TV
Linjë Interneti
Rrethina:
Afër qendres
Afër dyqaneve
Afër spitalit
Afër asfaltit
Përshkrimi

Shitet banesa njëdhomëshe në Bregu i Diellit në adresën Aktash III Blloku 5/1 Nr.12. kati 4 banesat e himta, afer postes së vogël, banesa gjendet ne katin e 4 ka nxemje qendrore, posedon kuzhinën dhe një dhomë ndaras, dokumentacionin në rregull përkthimi I menjëhershëm, çmimi 36000 €. Tel. 044/312-2 15 edhe viber e WhatsApp.

Kontaktoni
Informatat tuaja:
Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.
 
Emri: Bleron
Emri: 04******** Shfaq telefonin