SHITEN MOBILET PER SALLON


300€
Publikuar më Dec 02, 2020 | Numri i Vizitave: 260 | ID: #0315
Shpërndaje Raporto Printo
Detajet e Shpalljes
Shteti: Kosovë
Qyteti / Rajoni:
Fushë Kosovë
Info shtes për adresë: RR.DARDANIA
Numëri i telefonit: 043590840
Kondicioni: i/e përdorur
Përshkrimi

SHITEN DY-2 DHE DY-1 SE BASHKU ME TAVOLIn
NE GJENDJE TE RREGULLT...

Kontaktoni
Informatat tuaja:
Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.
 
Emri: FLORENTINA
Emri: 04******** Shfaq telefonin

VAKUM PRES

4000€

Per Oborr

175€

Kuzhin

250€