Banesa Ferizaj


Publikuar më Dec 23, 2020 | Numri i Vizitave: 228 | ID: #0322
Shpërndaje Raporto Printo
Detajet e Shpalljes
Shteti: Kosovë
Qyteti / Rajoni:
Ferizaj
Info shtes për adresë: Rruga Driton islami Ferizaj
Numëri i telefonit: 045719005
Kondicioni: i/e re
Dhoma gjumi: 2
Banjo: 1
Sipërfaqja: 140 m2
Viti i ndërtimit: 2022
Cilësit e Prones:
Ngrohje qendrore
Kondicioner
Garazhë
Sigurim
Kabëll për TV
Linjë Interneti
Linjë Telefoni
Rrethina:
Afër qendres
Afër shkollës fillore
Afër shkollës mesme
Afër dyqaneve
Afër spitalit
Përshkrimi

Filluan Shitjet e banesave në kompleksin afarist-banesor
"Brand Invest"

Rr.Driton Islami ,70000 Ferizaj-Kosovë
(Afër Spitalit të ri )
Kate të ndryshme
Kati 10 - 147,75m2
Kati 11 - 142,25m2
Kati 11 - 98,20m2
Kati 12 -98,20m2
Kati 12 - 98,10m2
Kati 12 - 80,85m2
Kati 12 - 66,75m2
Kati 12 - 143,05m2
Kati 13 - 142,25m2
Kati 13 - 98,20m2
Kati 13 - 136,85m2
Kati 13 - 98,10m2

Objekti përmban banesa komode me parkingje në bodrume dhe hapësira afariste për nevoja të banorëve.
Nr. Kontaktues +383 (0) 45 719 005
Objekti është në ndërtim.

Kontaktoni
Informatat tuaja:
Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.
 
Emri: Dmlk
Emri: 04******** Shfaq telefonin