Shitet ose nderrohet me apartament shtepa 2 kateshe ne Paskuqan, Tirane. (rast i volitshmem!)


70000€
Publikuar më Jan 04, 2021 | Numri i Vizitave: 270 | ID: #0329
Shpërndaje Raporto Printo
Detajet e Shpalljes
Shteti: Shqipëri
Qyteti / Rajoni:
Tirana
Info shtes për adresë: Paskuqan afer Xhamise
Dhoma gjumi: 2
Banjo: 2
Sipërfaqja: 200 m2
Viti i ndërtimit: 2004
Cilësit e Prones:
Dysheme me pllaka
Parkim
Kopësht
Oborr të rethuar
Linjë Interneti
Rrethina:
Afër shkollës fillore
Afër dyqaneve
Afër fushës sportive
Përshkrimi

Shtepi dykateshe me 6 dhoma , 2 banjo , e rrethuar me avlli. Ka oborr rreth 500 m2 dhe vend per dyqan. Ndodhet buze rruges se asfaltuar.
Ndertim cilesor i 2004. Soleta me pllaka dhe hidroizolim. Shtepi shume komode me siperfaqe te madhe dhe plot drite. Nderrohet me apartament ose shitet. Vend ideal per ndonje firme ndertimi per ngritje hoteli etj.
-----------------------------------------------------------------
Nderrim me apartament ose shitet. Kontakto me email ketu ne Shkabaj duke lene nje numer kontakti/email nese jeni te interesuar. Mos kontakto per kuriozitet ose nese nuk ke apartament per ndrrim
! Faleminderit!

Kontaktoni
Informatat tuaja:
Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.