SHES 5,10 15,25 ARI TOKE NË MRAMOR--- BËJ NDRRIM


2000€
Publikuar më Jan 01, 2021 | Numri i Vizitave: 882 | ID: #0036
Shpërndaje Raporto Printo
Detajet e Shpalljes
Shteti: Kosovë
Qyteti / Rajoni:
Prishtinë
Info shtes për adresë: MRAMOR
Numëri i telefonit: +38344169108
Sipërfaqja: 2500 m2
Rrethina:
Afër asfaltit
Afër pyllit
Përshkrimi

PËRSHENDETJE JUVE, SHES TOKË NE MRAMOR TË PRISHTINES ME HAPSIRË PREJ 25 ARI ME MUNDËSI NDARJE 5,10,15,20,25 ARI,ÇMIMI ËSHTË VOLITSHËM ME 2000 EURO PËR ARI ,,TOKA ËSHTË NË AFERSI TË BUNARIT TE DUKËS NE RRUGEN E MAJTE 500 METRA LARGESI,TOKA MUND TË PËRKTHEHET MENJËHERE.BËJ NDRRIM ME NDONJË VETUR QË MË KONVENON DHE PJESEN TJETËR ME PARE OSE ME NDONJË BANESË+PARE,ËSHTË MUNDËSI E MIRË. PËR INFORMATA SHTES THIRR NË KËTË NR TEL +383 44 169 108 , PRSH

Kontaktoni
Informatat tuaja:
Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.