Me lagjen e spitalit


1000€
Publikuar më Mar 17, 2021 | Numri i Vizitave: 82 | ID: #0369
Shpërndaje Raporto Printo
Detajet e Shpalljes
Shteti: Kosovë
Qyteti / Rajoni:
Prishtinë
Info shtes për adresë: Rrush malush kosova
Numëri i telefonit: 00447880640183
Dhoma gjumi: 10
Banjo: 3
Sipërfaqja: 300 m2
Viti i ndërtimit: 2006
Cilësit e Prones:
E mobiluar
Kuzhinë
Podrum
Ballkon
Ashensor
Parkim
Kopësht
Oborr të rethuar
Kabëll për TV
Linjë Interneti
Linjë Telefoni
Rrethina:
Afër qendres
Afër shkollës fillore
Afër shkollës mesme
Afër spitalit
Afër trafikut urban
Afër asfaltit
Përshkrimi

Shtepija ka 10 dhoma fjetje dhoma e nejes kuzhina dhe 3banjo te mdhaja jakuzi asht e mobiluar asht gati me banu qdo dhom ka ballkon

Kontaktoni
Informatat tuaja:
Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.
 
Emri: Riza
Emri: 00******** Shfaq telefonin