Lokal me qera


230€
Publikuar më Mar 28, 2021 | Numri i Vizitave: 62 | ID: #0378
Shpërndaje Raporto Printo
Detajet e Shpalljes
Shteti: Kosovë
Qyteti / Rajoni:
Prishtinë
Info shtes për adresë: Rr. Sali Nivica dhe Rr.24 Maji
Numëri i telefonit: +38349164215
Shërbime përfshirë në çmim::
Kabëll për TV
Interneti
Telefoni fiks
Uji
Rryma
Ngrohja
Rrethina:
Afër qendres
Afër institucionit parashkollor
Afër shkollës fillore
Afër shkollës mesme
Afër kolegjit/universitetit
Afër dyqaneve
Afër restorantit
Afër parkut
Përshkrimi

Lëshohet lokali afarist me qira 50m2.

Lokali ka 2(dy) hymje (lindje dhe perendim).

Lokali ka 1 banjo.

Lokali është me nxemje në tokë (pllaka).

Lokacioni:
Bregu i Diellit Prishtinë
Tek parku (përmendorja) dhe varri i Ibrahim Rugoves afër udhëkryqit
Ka lidhje në dy rrugë:
Rr.Sali Nivica dhe rr.24Maji.

Për më shumë kontakto në:
(WhatsApp-Viber)

+383-49-164-215

Kontaktoni
Informatat tuaja:
Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.