Shes Mjetet e Punes per Furrë Buke, Pasiqeri dhe Piceri


Publikuar më Apr 01, 2021 | Numri i Vizitave: 81 | ID: #0379
Shpërndaje Raporto Printo
Detajet e Shpalljes
Shteti: Kosovë
Qyteti / Rajoni:
Besianë
Info shtes për adresë: Rrg.Nazim Gafurri
Numëri i telefonit: +38349588685
Kondicioni: i/e përdorur
Përshkrimi

Shiten makinat e punes me qmim shum te volitshem dhe ne gjendje shum te mir , me kontaktoni ne numrin e telefoni per informata me te hollsishme .

Kontaktoni
Informatat tuaja:
Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.
 
Emri: Fidan Ferati
Emri: +3******** Shfaq telefonin