Jap banesen me qera


Publikuar më Apr 03, 2021 | Numri i Vizitave: 34 | ID: #0380
Shpërndaje Raporto Printo
Detajet e Shpalljes
Shteti: Kosovë
Qyteti / Rajoni:
Prishtinë
Info shtes për adresë: Ulpiana
Numëri i telefonit: 049697615
Dhoma gjumi: 1
Banjo: 1
Cilësit e Prones:
E mobiluar
Ngrohje qendrore
Parkim
Linjë Telefoni
Shërbime përfshirë në çmim::
Uji
Rryma
Ngrohja
Rrethina:
Afër qendres
Afër shkollës fillore
Afër shkollës mesme
Afër kolegjit/universitetit
Afër bibliotekës
Afër dyqaneve
Afër restorantit
Afër parkut
Afër spitalit
Afër shtëpis të shëndetit
Afër asfaltit
Afër fushës sportive
Përshkrimi

Leshohet Banesa me qera ne ULPIANE
Te fontana

Kati 3

Banesa eshte e mobiluar dhe ka kete renditje :
- Dhome dite me Kuzhine
- Dhome gjumi
- Banjo
- Shpajz
Me shume info kontaktoni nr, viber , whatsapp +38649697615

Kontaktoni
Informatat tuaja:
Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.
 
Emri: Diellza
Emri: 04******** Shfaq telefonin