Jepet me qera


2€
Publikuar më Apr 11, 2021 | Numri i Vizitave: 45 | ID: #0384
Shpërndaje Raporto Printo
Detajet e Shpalljes
Shteti: Kosovë
Qyteti / Rajoni:
Prishtinë
Numëri i telefonit: 049697615
Dhoma gjumi: 1
Banjo: 1
Përshkrimi

Leshohet Banesa me qera ne ULPIANE
Te fontana

Kati 3

Banesa eshte e mobiluar dhe ka kete renditje :
- Dhome dite me Kuzhine
- Dhome gjumi
- Banjo
- Shpajz
Me shume info kontaktoni nr, viber , whatsapp +38649697615

Kontaktoni
Informatat tuaja:
Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.
 
Emri: Diellza
Emri: 04******** Shfaq telefonin