Banese me qera/Mbrapa AAKs/Ulpiane


220€
Publikuar më Apr 17, 2021 | Numri i Vizitave: 50 | ID: #0387
Shpërndaje Raporto Printo
Detajet e Shpalljes
Shteti: Kosovë
Qyteti / Rajoni:
Prishtinë
Numëri i telefonit: +38÷44248277
Dhoma gjumi: 1
Banjo: 1
Sipërfaqja: 50 m2
Cilësit e Prones:
E mobiluar
Përshkrimi

Leshoj banesen me qera mbrapa AAKs. banesa gjendet ne katin e trete dhe eshte e gatshme per banim si per familjar dhe studenta.
Banesa lirohet ne fillim te muajit Maj.
Per me shume info: +38344248277
i njejti edhe ne viber

Kontaktoni
Informatat tuaja:
Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.
 
Emri: Kastriot
Emri: 04******** Shfaq telefonin