Banesa me shitje


Publikuar më Nov 25, 2021 | Numri i Vizitave: 211 | ID: #0405
Shpërndaje Raporto Printo
Detajet e Shpalljes
Shteti: Kosovë
Qyteti / Rajoni:
Prishtinë
Kondicioni: i/e përdorur
Rrethina:
Afër qendres
Përshkrimi

2 dhome gjumi, terase . Banjo. Sallon kuzhine
60m2. Kati perdhese e pershtatshme per banim dhe lokal. 140.000€ .
Nr. 044350272 . Hana

Kontaktoni
Informatat tuaja:
Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.
 
Emri: Teuta
Emri: 04******** Shfaq telefonin