banese me qera ne qender/te ciri


200€
Publikuar më Nov 26, 2021 | Numri i Vizitave: 176 | ID: #0406
Shpërndaje Raporto Printo
Detajet e Shpalljes
Shteti: Kosovë
Qyteti / Rajoni:
Gjilan
Info shtes për adresë: Te QKMF- Gjilan
Numëri i telefonit: +38344248277
Dhoma gjumi: 2
Banjo: 1
Sipërfaqja: 80 m2
Cilësit e Prones:
E mobiluar
Kabëll për TV
Shërbime përfshirë në çmim::
Interneti
Uji
Rryma
Rrethina:
Afër qendres
Afër institucionit parashkollor
Afër shkollës mesme
Afër kolegjit/universitetit
Afër bibliotekës
Afër dyqaneve
Afër restorantit
Afër parkut
Afër shtëpis të shëndetit
Afër trafikut urban
Afër asfaltit
Përshkrimi

Leshohet banesa me qera te banesat e cirit- perball drejtorise inspektoratit-20 metra prej QKMFs
Banesa gjendet ne kati e trete, ka 3 dhoma, dy ballkona, kuzhine ne vete.
Per me shume info lajmrohuni ne 044248277 dhe i njejti ne viber

Kontaktoni
Informatat tuaja:
Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.
 
Emri: Kastriot
Emri: 04******** Shfaq telefonin