Banesa Banje e Pejes (me qira)


Publikuar më Jan 05, 2022 | Numri i Vizitave: 720 | ID: #0445
Shpërndaje Raporto Printo
Detajet e Shpalljes
Shteti: Kosovë
Qyteti / Rajoni:
Pejë
Info shtes për adresë: Banje e Pejes
Numëri i telefonit: 045802459
Dhoma gjumi: 3
Banjo: 2
Sipërfaqja: 110 m2
Cilësit e Prones:
E mobiluar
Kondicioner
Parkim
Linjë Interneti
Linjë Telefoni
Shërbime përfshirë në çmim::
Kabëll për TV
Interneti
Uji
Rryma
Ngrohja
Rrethina:
Afër qendres
Afër dyqaneve
Afër restorantit
Afër parkut
Afër shtëpis të shëndetit
Afër asfaltit
Afër fushës sportive
Përshkrimi

Leshojmë 2 banesa (apartmente) me qira.
Mund të shfrytëzohen për pushime dhe për vizitorë në Banjë të Pejës ( vizitoret në ujin e nxehtë) dhe plr familjarë.
Banesat janë krejtësisht të reja dhe me kushte shumë të mira.
Gjenden në katin e parë të objektit. Ka edhe ashensor!
Gjendemi vetëm 50 metra larg ujit termomineral (ujit të nxehtë) në qendër të Banjës së Pejës.
Po ashtu, posedojme edhe Motel-Restorant "Melvin Palace", ku mund te qendroni dhe te ushqeheni me oferta shume te favorshme.

Kontakt cel & viber +383 45 802 459
Ju mirëpresim!

Kontaktoni
Informatat tuaja:
Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.
 
Emri: Enver Gashi
Emri: 04******** Shfaq telefonin