Banesa me qira ne prishtine ne bregu i diellit


180€
Publikuar më Jan 28, 2022 | Numri i Vizitave: 390 | ID: #0455
Shpërndaje Raporto Printo
Detajet e Shpalljes
Shteti: Kosovë
Qyteti / Rajoni:
Prishtinë
Info shtes për adresë: bregu i diellit aktash1 nr 15
Numëri i telefonit: 045 244321
Dhoma gjumi: 2
Banjo: 1
Sipërfaqja: 60 m2
Cilësit e Prones:
E mobiluar
Parkim
Kabëll për TV
Linjë Interneti
Linjë Telefoni
Shërbime përfshirë në çmim::
Kabëll për TV
Uji
Rrethina:
Afër qendres
Afër institucionit parashkollor
Afër shkollës fillore
Afër shkollës mesme
Afër kolegjit/universitetit
Afër bibliotekës
Afër dyqaneve
Afër restorantit
Afër parkut
Afër spitalit
Afër shtëpis të shëndetit
Afër trafikut urban
Afër asfaltit
Përshkrimi

Leshoj banese me qira ne Bregun e Diellit.Banesa eshte dy-dhomshe posedon: dhomen e gjumit,kuzhinen,banjon,si dhe ka ballkon, Banese eshte e mobiluar dhe e gatshme per banim. Qmimi eshte 180.Ne kete qmim perfshihen te gjitha shpenzimet perveq rrymes. Ju faleminderit..

Kontaktoni
Informatat tuaja:
Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.
 
Emri: Artan
Emri: 04******** Shfaq telefonin