Garsoniere me qera ne ULPIANE


150€
Publikuar më Feb 07, 2022 | Numri i Vizitave: 368 | ID: #0459
Shpërndaje Raporto Printo
Detajet e Shpalljes
Shteti: Kosovë
Qyteti / Rajoni:
Prishtinë
Info shtes për adresë: Ulpiane afer fontanes
Numëri i telefonit: 044640797
Dhoma gjumi: 1
Banjo: 1
Sipërfaqja: 27 m2
Cilësit e Prones:
E mobiluar
Garazhë
Parkim
Kabëll për TV
Linjë Interneti
Rrethina:
Afër qendres
Afër institucionit parashkollor
Afër shkollës fillore
Afër shkollës mesme
Afër kolegjit/universitetit
Afër bibliotekës
Afër dyqaneve
Afër restorantit
Afër parkut
Afër spitalit
Afër shtëpis të shëndetit
Afër trafikut urban
Afër asfaltit
Afër fushës sportive
Përshkrimi

Leshoj Garsonierken me qera ne lagjen Ulpiana.

Garsonierka eshte afer fontanes dhe eshte teresisht e mobiluar.

Per qmim dhe detaje tjera kontakto: 044640797

Kontaktoni
Informatat tuaja:
Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.
 
Emri: FV
Emri: 04******** Shfaq telefonin