Banesa me Qera në Dardani, komplet e Renovuar dhe Mobiluar


300€
Publikuar më Mar 05, 2022 | Numri i Vizitave: 423 | ID: #0466
Shpërndaje Raporto Printo
Detajet e Shpalljes
Shteti: Kosovë
Qyteti / Rajoni:
Prishtinë
Info shtes për adresë: [email protected]
Numëri i telefonit: 046 192 000
Dhoma gjumi: 1
Banjo: 1
Sipërfaqja: 69 m2
Cilësit e Prones:
E mobiluar
Parkim
Linjë Interneti
Rrethina:
Afër qendres
Afër institucionit parashkollor
Afër shkollës fillore
Afër kolegjit/universitetit
Afër dyqaneve
Afër spitalit
Afër shtëpis të shëndetit
Përshkrimi

Jap me Qera Banesen në Dardani e Mobiluar dhe Renovuar, Dhome gjumi, kuzhina n'damas, dhomë e dites e madhe, ballkon, Ashensori me kartel,Parking para dhe mrapa Ndertesës. Lokacioni shumë i mir ka shumë afer Shtëpin e shëndet, Qerdhen e Fëmijve, Shkolla Fillore ne Dardani, Spitalet, Tregun e Gjelbërt,

Kontaktoni
Informatat tuaja:
Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.
 
Emri: Agim
Emri: 04******** Shfaq telefonin