Shitet


Publikuar më Mar 29, 2022 | Numri i Vizitave: 364 | ID: #0471
Shpërndaje Raporto Printo
Detajet e Shpalljes
Shteti: Kosovë
Qyteti / Rajoni:
Prishtinë
Info shtes për adresë: Bajram Bahtiri
Numëri i telefonit: 049697615
Dhoma gjumi: 3
Banjo: 2
Sipërfaqja: 200 m2
Viti i ndërtimit: 2001
Cilësit e Prones:
E mobiluar
Dhomë ndenjeje
Dhomë ngrënie
Kuzhinë
Dysheme me pllaka
Dysheme me parket
Podrum
Ballkon
Vatër
Bunar
Ujësjellës
Kanalizim
Sigurim
Garazhë
Parkim
Kopësht
Oborr të rethuar
Kabëll për TV
Linjë Interneti
Linjë Telefoni
Rrethina:
Afër qendres
Afër institucionit parashkollor
Afër shkollës fillore
Afër shkollës mesme
Afër kolegjit/universitetit
Afër dyqaneve
Afër shtëpis të shëndetit
Afër plazhës
Afër fushës sportive
Përshkrimi

Ofrohet për #SHITJE Shtëpi 200m² te Medresa në Prishtinë.

Shtëpia gjindet në rrugën “Bajram Bahtiri”, afër Medreses.

Shtëpia posedon infrastrukturë si: Ujë ,Rrymë, Kanalizim dhe prej 250m2 oborr. Shtëpia është e mobiluar shumë mirë ka një pozitë mjaft të mirë dhe të përshtatshme për banim.

Shtëpia ka siperfaqe prej 200m² dhe posedon kët renditje:
➡️ Kati përdhesë
|Sallon dhe kuzhinë ( Qëndrim ditor )
|Banjo
|Depo
➡️ Kati 1
|3 Dhoma gjumi
|2 Banjo
|2 Terasa
|5 ari oborr
|Podrum
Per me shume info kontaktoni nr-viber-whatsapp
+38649697615

Kontaktoni
Informatat tuaja:
Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.
 
Emri: Diellza
Emri: 04******** Shfaq telefonin