Jepet lokali me qera ne Fushe Kosove afer shkolles


250€
Publikuar më Mar 30, 2022 | Numri i Vizitave: 242 | ID: #0472
Shpërndaje Raporto Printo
Detajet e Shpalljes
Shteti: Kosovë
Qyteti / Rajoni:
Fushë Kosovë
Info shtes për adresë: Perball Restaurant "Te Artisti"
Numëri i telefonit: 044835635
Sipërfaqja: 70 m2
Rrethina:
Afër qendres
Afër institucionit parashkollor
Afër shkollës fillore
Afër shtëpis të shëndetit
Përshkrimi

Leshohet lokali me qera 70m2 në Fushe Kosove afer shkolles se re fillore poashtu ngjitur me Kopshtin e femijeve "Shqiponjat"
Lokali ka dy hyrje,një nga rruga kryesore dhe një tjetër nga 4 objekte banesore përballë lokalit.

Kontaktoni
Informatat tuaja:
Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.
 
Emri: Korab
Emri: 04******** Shfaq telefonin