Shitet


Publikuar më Mar 31, 2022 | Numri i Vizitave: 379 | ID: #0473
Shpërndaje Raporto Printo
Detajet e Shpalljes
Shteti: Kosovë
Qyteti / Rajoni:
Prishtinë
Info shtes për adresë: Bajram Bahtiri
Numëri i telefonit: 049697615
Dhoma gjumi: 3
Banjo: 2
Sipërfaqja: 200 m2
Viti i ndërtimit: 2001
Përshkrimi

Ofrohet për #SHITJE Shtëpi 200m² te Medresa në Prishtinë.

Shtëpia gjindet në rrugën “Bajram Bahtiri”, afër Medreses.

Shtëpia posedon infrastrukturë si: Ujë ,Rrymë, Kanalizim dhe prej 250m2 oborr. Shtëpia është e mobiluar shumë mirë ka një pozitë mjaft të mirë dhe të përshtatshme për banim.

Shtëpia ka siperfaqe prej 200m² dhe posedon kët renditje:
➡️ Kati përdhesë
|Sallon dhe kuzhinë ( Qëndrim ditor )
|Banjo
|Depo
➡️ Kati 1
|3 Dhoma gjumi
|2 Banjo
|2 Terasa
|5 ari oborr
|Podrum
Per me shume info kontaktoni nr-viber-whatsapp
+38649697615

Kontaktoni
Informatat tuaja:
Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.
 
Emri: Diellza
Emri: 04******** Shfaq telefonin