Leshoj banese me qera


220€
Publikuar më Jan 11, 2022 | Numri i Vizitave: 193 | ID: #0513
Shpërndaje Raporto Printo
Detajet e Shpalljes
Shteti: Kosovë
Qyteti / Rajoni:
Fushë Kosovë
Info shtes për adresë: Rr. Theranda
Numëri i telefonit: 048 808 488
Dhoma gjumi: 2
Banjo: 1
Sipërfaqja: 85 m2
Cilësit e Prones:
E mobiluar
Parkim
Kabëll për TV
Linjë Interneti
Rrethina:
Afër shkollës fillore
Përshkrimi

Banesa gjindet prane shkolles Mihal Grameno ne katin e tete dhe eshte e mobiluar.

Kontaktoni
Informatat tuaja:
Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.
 
Emri: Nuhi Jashari
Emri: 04******** Shfaq telefonin