SHTËPI ME 3 SISTEME NGROHJE QËNDRORE DHE KLIMË


Publikuar më Mar 14, 2022 | Numri i Vizitave: 259 | ID: #0532
Shpërndaje Raporto Printo
Detajet e Shpalljes
Shteti: Kosovë
Qyteti / Rajoni:
Prishtinë
Info shtes për adresë: Fahri Fazliu
Numëri i telefonit: 045587000
Dhoma gjumi: 3
Banjo: 2
Sipërfaqja: 180 m2
Cilësit e Prones:
E mobiluar
Kuzhinë
Dysheme me parket
Podrum
Ballkon
Ujësjellës
Kanalizim
Parkim
Oborr të rethuar
Kabëll për TV
Linjë Interneti
Rrethina:
Afër qendres
Afër institucionit parashkollor
Afër shkollës fillore
Afër shkollës mesme
Afër dyqaneve
Afër restorantit
Afër parkut
Afër spitalit
Afër shtëpis të shëndetit
Afër asfaltit
Përshkrimi

SHITET SHTËPIA (AFËR KOMUNËS- QENDRËS-4 MIN.)është dy katëshe me dy hyrje,180m2 banim dhe 236m2 oborr dhe posedon :
– 2 Sallona ;
– 1 Kuzhinë ;
– 3 Dhoma gjumi ;
– 2 Banjo ;
– 2 Terasa ;
– 1 Verandë ;
-1bodrum;
Shtëpia ka tri sisteme të ngrohjes qëndrore me :
– Pelet ;
– Rrymë elektrike ;
– Gaz (plin).
Shtëpia është e klimatizuar.
Shtëpia shitet e mobiluar dhe me të gjitha pajisjet shtëpiake ( Kamina, klima, frigorifer, friz, shporet elektrik,aspirator, enëlarëse, lavatriqe,akuarium ,etj.).
Shtëpia është në emrin tim personal me të gjitha dokumentet (fleta poseduese, kopja e planit, tatimi në pronë).
Shtëpia nuk është në hipotekë.
Shtëpia ka shumë afër shkollën fillore, furrën e bukës, marketet e ndryshme, barnatoret… 35-100 metra.
Komunën dhe tregun afër.
Shtëpia është në zonën e legalizuar për ndërtim të lartë nga Komuna e Prishtinës.
Pres blerës serioz. Për çdo informatë kontakto pronarin e shtëpisë në: +383 45 587 000(+viber).

Kontaktoni
Informatat tuaja:
Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.
 
Emri: Demir
Emri: 04******** Shfaq telefonin