Banese me qera


300€
Publikuar më Apr 02, 2022 | Numri i Vizitave: 160 | ID: #0538
Shpërndaje Raporto Printo
Detajet e Shpalljes
Shteti: Kosovë
Qyteti / Rajoni:
Prishtinë
Numëri i telefonit: 049 209 219
Dhoma gjumi: 2
Banjo: 1
Sipërfaqja: 52 m2
Cilësit e Prones:
E mobiluar
Ngrohje qendrore
Parkim
Kabëll për TV
Linjë Interneti
Shërbime përfshirë në çmim::
Kabëll për TV
Uji
Rryma
Ngrohja
Rrethina:
Afër institucionit parashkollor
Afër kolegjit/universitetit
Afër dyqaneve
Afër restorantit
Afër parkut
Afër spitalit
Afër shtëpis të shëndetit
Afër trafikut urban
Afër asfaltit
Afër fushës sportive
Përshkrimi

Leshohet banesa me qera ne lagjen Bregu i Diellit te banesat e hinta, banesa eshte ne katin e pare eshte e mobiluar ka parking, korridor, kuzhine, banjo, dy dhoma gjumi, banjo dhe ka ngrohje me TERMOKOS.

Kontaktoni
Informatat tuaja:
Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.
 
Emri: Nol
Emri: 04******** Shfaq telefonin