Banesë me qira në Lagjen “Dardania” në Prishtinë


250€
Publikuar më Jun 28, 2022 | Numri i Vizitave: 183 | ID: #0557
Shpërndaje Raporto Printo
Detajet e Shpalljes
Shteti: Kosovë
Qyteti / Rajoni:
Prishtinë
Info shtes për adresë: SU-2-L.7 – “Dardani”, Prishtinë
Numëri i telefonit: 049222576
Dhoma gjumi: 1
Banjo: 1
Sipërfaqja: 55 m2
Cilësit e Prones:
E mobiluar
Rrethina:
Afër institucionit parashkollor
Afër shkollës fillore
Afër bibliotekës
Afër restorantit
Afër parkut
Afër spitalit
Afër fushës sportive
Përshkrimi

Lëshoj banesën me qira. Banesa i ka 40 m2 neto (55 m2 sipas matjeve të sotme), por në këtë metrazh nuk futet një ballkon i madh, shpajzi dhe një dhomë e vogël. Banesa ka ngrohje qendrore, ndërsa gjendet në një prej lokacioneve më të mira në Prishtinë: pranë ShF “Dardania”, përballë ndërtesave të Solidaritetit, në katin e dytë, në një hapësirë të gjelbëruar, pa zhurmë dhe të ndërtuar me plan. Është ideale për banim të qetë. Të interesuarit mund të kontaktojnë në këtë numër: 049 222 576

Kontaktoni
Informatat tuaja:
Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.
 
Emri: Luljeta
Emri: 04******** Shfaq telefonin