Leshohet banesa me qera


250€
Publikuar më Aug 10, 2022 | Numri i Vizitave: 291 | ID: #0565
Shpërndaje Raporto Printo
Detajet e Shpalljes
Shteti: Kosovë
Qyteti / Rajoni:
Prishtinë
Info shtes për adresë: Afer Rruges B
Numëri i telefonit: 044176113
Dhoma gjumi: 1
Banjo: 1
Sipërfaqja: 60 m2
Cilësit e Prones:
E mobiluar
Ngrohje qendrore
Kabëll për TV
Rrethina:
Afër qendres
Afër institucionit parashkollor
Afër shkollës fillore
Afër shkollës mesme
Afër kolegjit/universitetit
Afër bibliotekës
Afër dyqaneve
Afër restorantit
Afër parkut
Afër spitalit
Afër shtëpis të shëndetit
Afër trafikut urban
Afër asfaltit
Afër fushës sportive
Përshkrimi

Banesa ka: sallon,kuzhinë,koridor,dhomë gjumi,banjo dhe ballkon. Banesa është e mobiluar komplet. Ka ujë dhe rrymë 24h, dhe lift funksional.

Kontaktoni
Informatat tuaja:
Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.
 
Emri: Ismet
Emri: 04******** Shfaq telefonin