Banese me qira


220€
Publikuar më Aug 21, 2022 | Numri i Vizitave: 208 | ID: #0570
Shpërndaje Raporto Printo
Detajet e Shpalljes
Shteti: Kosovë
Qyteti / Rajoni:
Prishtinë
Info shtes për adresë: bregu i diellit rruga Hilmi Rakovica
Numëri i telefonit: 045244321
Dhoma gjumi: 2
Banjo: 1
Sipërfaqja: 55 m2
Cilësit e Prones:
E mobiluar
Parkim
Kabëll për TV
Linjë Interneti
Shërbime përfshirë në çmim::
Kabëll për TV
Interneti
Uji
Rryma
Ngrohja
Rrethina:
Afër qendres
Afër institucionit parashkollor
Afër shkollës fillore
Afër shkollës mesme
Afër kolegjit/universitetit
Afër bibliotekës
Afër dyqaneve
Afër restorantit
Afër parkut
Afër spitalit
Afër shtëpis të shëndetit
Afër trafikut urban
Afër asfaltit
Afër fushës sportive
Përshkrimi

Leshoj banese me qira ne Bregun e Diellit,afer Universitetit ``ILIRIA``.Banesa eshte dy-dhomshe posedon kuzhinen banjon si dhe ka ballkon, eshte e mobiluar dhe e gatshme per banim. Qmimi eshte 220,ne te perfshihen te gjitha shpenzimet.Ju faleminderit ..

Kontaktoni
Informatat tuaja:
Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.
 
Emri: Artan
Emri: 04******** Shfaq telefonin