Shitet divani me hapje (për fjetje)


190€
Publikuar më Sep 24, 2022 | Numri i Vizitave: 509 | ID: #0577
Shpërndaje Raporto Printo
Detajet e Shpalljes
Shteti: Kosovë
Qyteti / Rajoni:
Fushë Kosovë
Numëri i telefonit: 049708884
Kondicioni: i/e përdorur
Përshkrimi

Shitet divani me hapje (për fjetje).

Gjendje shumë të re dhe të rregullt, pa asnjë defekt.

Është i përshtatshëm edhe si shtrat gjumi, dhe ka mekanizëm të lehtë të përdorimit.

Dimenzionet janë:
- normale - > 2.10m x 1m
- në shtrirje pa ansore - > 1.90m x 1.60m

Me divanin ju vjen edhe batanija e papërdorur gratis.

Kontaktoni
Informatat tuaja:
Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.
 
Emri: Amir
Emri: 04******** Shfaq telefonin