Trolli në Sllatinë të Madhe KK F.Kosovë


4000€
Publikuar më Oct 14, 2022 | Numri i Vizitave: 469 | ID: #0579
Shpërndaje Raporto Printo
Detajet e Shpalljes
Shteti: Kosovë
Qyteti / Rajoni:
Fushë Kosovë
Info shtes për adresë: Sllatinë pas Hotelit Aviano.
Numëri i telefonit: +49 160 777 3113
Sipërfaqja: 2878 m2
Rrethina:
Afër shkollës fillore
Afër dyqaneve
Afër restorantit
Afër shtëpis të shëndetit
Afër trafikut urban
Afër asfaltit
Përshkrimi

Shes trollin ne Sllatin te fushe kosoves. Trolli ka dy bunare dhe ujsjellsi afer ,rruga e asfaltume , rryma ver ka qen ne troll po shtepija asht rrenu kurse mbetet e regjistrume si troll me shtepi. per shkak te pasurive te shumta ne shtetet e jashtme nuk kemi interes nderimi aty.Ne 3parzela katastrale jan ca. 28,87 ari. nji pronar dhe tatimi rregullisht i paguem. kontakti me e.mail [email protected] ose newhats app dhe viber ne +49 160 777 3113. ju pershendesim.

Kontaktoni
Informatat tuaja:
Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.
 
Emri: SVG
Emri: +4******** Shfaq telefonin