SHENGJIN Banese


23900€
Publikuar më Feb 06, 2021 | Numri i Vizitave: 1155 | ID: #0058
Shpërndaje Raporto Printo
Detajet e Shpalljes
Shteti: Shqipëri
Qyteti / Rajoni:
Lezhë
Info shtes për adresë: Ruga Shengji - Kune
Numëri i telefonit: +355694330620
Dhoma gjumi: 1
Banjo: 1
Sipërfaqja: 34 m2
Viti i ndërtimit: 2020
Përshkrimi

Banese ne SHITJE ne Shengjin.
Organizimi 1 sallon, 1 dhome gjumi, 1 tualet.
Pallat i ri, ne proçes ndertimi, gati per banim gjate sezonit te veres 2020.
Cilesi dhe standart ndertimi.
Afer detit. Vend relaksues per te kaluar pushimet e veres ne qetesi prane detit.
Rezervoni takim ne +355694330620

Kontaktoni
Informatat tuaja:
Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.