Truall Toke mrapa Pazari i Madh Amortizatoret


400000€
Publikuar më Feb 01, 2023 | Numri i Vizitave: 261 | ID: #0610
Shpërndaje Raporto Printo
Detajet e Shpalljes
Shteti: Kosovë
Qyteti / Rajoni:
Prishtinë
Numëri i telefonit: +38349543541
Sipërfaqja: 3000 m2
Përshkrimi

Shitet toka ne dy parcella me gjithsejt 30.17 ari.
Numrat parcellave 14017-0004-221 dhe 14017-0004-222.
Cmimi i preferuar 400.000 eur.
Marrim dicka si ndrrim sipas mundesive auto i mire, me i ri, pak km dhe deri ne 50K EUR
Dmth trualli gjindet mbrapa doganes apo tregut te Amortizatoret ku eshte nje lagjje e re

Kontaktoni
Informatat tuaja:
Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.
 
Emri: Ilir
Emri: +3******** Shfaq telefonin