SHTËPI NË SHITJE- EXLUZIVE:PAGESA EDHE ME KËSTE


185000€
Publikuar më May 02, 2023 | Numri i Vizitave: 3913 | ID: #0620
Shpërndaje Raporto Printo
Detajet e Shpalljes
Shteti: Kosovë
Qyteti / Rajoni:
Prishtinë
Info shtes për adresë: Rruga:Vëllezërit Fazliu
Numëri i telefonit: +38345587000
Dhoma gjumi: 3
Banjo: 2
Sipërfaqja: 180 m2
Cilësit e Prones:
E mobiluar
Dhomë ndenjeje
Dhomë ngrënie
Kuzhinë
Dysheme me parket
Podrum
Ballkon
Ujësjellës
Kanalizim
Parkim
Oborr të rethuar
Kabëll për TV
Linjë Interneti
Linjë Telefoni
Rrethina:
Afër qendres
Afër institucionit parashkollor
Afër shkollës fillore
Afër shkollës mesme
Afër kolegjit/universitetit
Afër bibliotekës
Afër dyqaneve
Afër restorantit
Afër parkut
Afër spitalit
Afër shtëpis të shëndetit
Afër trafikut urban
Afër asfaltit
Afër fushës sportive
Përshkrimi

Shitet shtëpia 180m2 banim dhe 236m2 oborr dhe posedon :
– 2 Sallona
– 1 Kuzhinë
– 3 Dhoma gjumi
– 2 Banjo
– 2 Terasa
– 1 Verandë
-1bodrum;
Shtëpia ka tri sisteme të ngrohjes qëndrore me :
– Pelet
– Rrymë elektrike
– Gaz (plin).
Shtëpia është e klimatizuar.
Shtëpia shitet e mobiluar dhe me të gjitha pajisjet shtëpiake ( Kamina, klima, frigorifer, friz, shporet elektrik,aspirator, enëlarëse, lavatriqe,akuarium ,etj.).
Shtëpia ka të gjitha dokumentet (fleta poseduese, kopja e planit, tatimi në pronë).
PËR INFORMATA SHTESË:+38345587000

Kontaktoni
Informatat tuaja:
Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.