SHES SHTËPINË ME ÇMIM TË VOLITSHËM NË PRIZREN


140000€
Publikuar më May 19, 2023 | Numri i Vizitave: 3154 | ID: #0623
Shpërndaje Raporto Printo
Detajet e Shpalljes
Shteti: Kosovë
Qyteti / Rajoni:
Prizren
Info shtes për adresë: Sefidin Lajçi 3
Numëri i telefonit: +38349399577
Dhoma gjumi: 8
Banjo: 3
Sipërfaqja: 430 m2
Viti i ndërtimit: 1990
Cilësit e Prones:
E mobiluar
Dhomë ndenjeje
Dhomë ngrënie
Kuzhinë
Dysheme me parket
Podrum
Ballkon
Ujësjellës
Kanalizim
Garazhë
Oborr të rethuar
Kabëll për TV
Linjë Telefoni
Rrethina:
Afër qendres
Afër shkollës fillore
Afër shkollës mesme
Afër kolegjit/universitetit
Afër restorantit
Afër parkut
Afër spitalit
Afër shtëpis të shëndetit
Përshkrimi

Shtëpia gjindet në rrugë Sefidin Lajçi 3 në Prizren, 5 min në ecje nga spitali, shkollat fillore, të mesme dhe qendra tregtare.
Shtëpia ka 6 dhoma gjumi dhe 2 sallone, terracë 50m2, oborr 25m2, garazhë, nxemje qendrore me rrymë ose pelet.
Gjithësejtë shtëpia ka 430m2.

Kontaktoni
Informatat tuaja:
Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.
 
Emri: Nexhat
Emri: +3******** Shfaq telefonin