troje


Publikuar më Feb 12, 2021 | Numri i Vizitave: 1036 | ID: #0082
Shpërndaje Raporto Printo
Detajet e Shpalljes
Shteti: Kosovë
Qyteti / Rajoni:
Vushtrri
Përshkrimi

shiten 12 ari e 8 metra truell tek hyrja ne vushtrri ne anen e majt magjstrales mitrovic -prishtin trualli asht i pershtatshem per ndertim komplet qmimi asht 3500euro per nji ari ka mundesi te ndarjes nga 6ari e kater metra qmimi sipas marrveshtjes trolli ka dokumentacion te rregullt per gjdo informat lajmronu ne tel 0049-1777465625 si dhe ne 0049-15733944547

Kontaktoni
Informatat tuaja:
Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.
 
Emri: ramiz hyseni
Emri: 00******** Shfaq telefonin