Shitet Banese Shengjin


2€
Publikuar më Feb 21, 2021 | Numri i Vizitave: 2233 | ID: #0085
Shpërndaje Raporto Printo
Detajet e Shpalljes
Shteti: Shqipëri
Qyteti / Rajoni:
Lezhë
Info shtes për adresë: rruga Shengjin Kune
Numëri i telefonit: +355694330620
Kondicioni: i/e re
Dhoma gjumi: 1
Sipërfaqja: 66 m2
Viti i ndërtimit: 2019
Cilësit e Prones:
Kondicioner
Sigurim
Përshkrimi

Banesa eshte e oganizuar ne menyre perfekte ne 1 sallon me kuzhine, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Ka siperfaqe prej 66 m2. Ndodhet ne katin e 4 dhe ka orientim nga dielli.
Eshte e pajisur me certefikate pronesie te rregullt.
Per me shume detaje kontakt +355694330620

Kontaktoni
Informatat tuaja:
Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.