N.N.SH MONDI DEKOR


Publikuar më Feb 27, 2021 | Numri i Vizitave: 835 | ID: #0087
Shpërndaje Raporto Printo
Detajet e Shpalljes
Shteti: Kosovë
Qyteti / Rajoni:
Prishtinë
Info shtes për adresë: Lagjja kodra trimav
Numëri i telefonit: +38344137420
Përshkrimi

Kryejm keto pun.Ndertimin e shtepive dhe fasadimin e tyre mrenda dhe jasht.glet suvatim knauf ngjyra etj MARRIM EDHE QFARDO MAKINE ME KOMPENZIM PUNE

Kontaktoni
Informatat tuaja:
Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.
 
Emri: Zymer morina
Emri: +3******** Shfaq telefonin