Shtepi ne shitje ne Gjilan


55€
Publikuar më Feb 25, 2021 | Numri i Vizitave: 685 | ID: #0089
Shpërndaje Raporto Printo
Detajet e Shpalljes
Shteti: Kosovë
Qyteti / Rajoni:
Gjilan
Info shtes për adresë: Rruga Asdreni
Numëri i telefonit: 044576044
Dhoma gjumi: 2
Banjo: 1
Sipërfaqja: 100 m2
Viti i ndërtimit: 1976
Cilësit e Prones:
E mobiluar
Dhomë ndenjeje
Kuzhinë
Dysheme me parket
Podrum
Ballkon
Bunar
Ujësjellës
Kanalizim
Garazhë
Parkim
Kopësht
Oborr të rethuar
Kabëll për TV
Linjë Interneti
Linjë Telefoni
Rrethina:
Afër qendres
Afër shkollës mesme
Afër restorantit
Afër parkut
Afër spitalit
Afër asfaltit
Përshkrimi

Shtepi nje kateshe me bodrum.
Shtepia ka 3 dhoma, 1 banjo, 1 korridor, ballkon, garazh dhe eshte e ndertuar afersisht ne 3 ari toke.

Kontaktoni
Informatat tuaja:
Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.
 
Emri: Granit
Emri: 04******** Shfaq telefonin