Shitet shtepia ne qender te Podujeves


Publikuar më Mar 06, 2021 | Numri i Vizitave: 990 | ID: #0094
Shpërndaje Raporto Printo
Detajet e Shpalljes
Shteti: Kosovë
Qyteti / Rajoni:
Besianë
Info shtes për adresë: Rr.bahri fazliu . Podujeve
Numëri i telefonit: 044466489
Dhoma gjumi: 12
Banjo: 3
Sipërfaqja: 2000 m2
Viti i ndërtimit: 2003
Rrethina:
Afër qendres
Afër institucionit parashkollor
Afër shkollës fillore
Afër shkollës mesme
Afër dyqaneve
Afër parkut
Afër spitalit
Afër shtëpis të shëndetit
Afër asfaltit
Përshkrimi

Shitet shtepia ne qender te qytetit te Podujeves, saktesisht ngjitur me spiatalin rajonal.
Posedon tre kate gjithsejt , ku kati i pare eshte hapesire ideale per biznes , kurse dy katet lart te parapara per banim .
Per info 044466489 dhe 044111986

Kontaktoni
Informatat tuaja:
Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.
 
Emri: Rinor
Emri: 04******** Shfaq telefonin