Shes mobilje


1300€
Publikuar më Sep 05, 2021 | Numri i Vizitave: 1186 | ID: #0095
Shpërndaje Raporto Printo
Detajet e Shpalljes
Shteti: Kosovë
Qyteti / Rajoni:
Prishtinë
Info shtes për adresë: [email protected]
Numëri i telefonit: 044411512
Përshkrimi

Shiten komplet mobiljet per banim, Garnitur 3+3+2, 1-trapezeri me 6 ulese, 2 tavolina mesi, 1-komodin televizioni dhe 2 tepiha. Mobiljet jan pak te perdorura dhe shum te ruajtuna. Tavolinat edhe komodina jan gjitha nga druri i arres dhe shum te forta e te qendrushme. Arsyja e shitjes nuk me pershtaten ne banesen e re. Qmimi 1300. Nr044411512

Kontaktoni
Informatat tuaja:
Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.
 
Emri: Kujtim
Emri: 04******** Shfaq telefonin