SHTEPJA NE SHITJE GJILAN


Publikuar më Mar 27, 2021 | Numri i Vizitave: 691 | ID: #0099
Shpërndaje Raporto Printo
Detajet e Shpalljes
Shteti: Kosovë
Qyteti / Rajoni:
Gjilan
Numëri i telefonit: 076 318 44 41
Dhoma gjumi: 4
Banjo: 2
Cilësit e Prones:
Podrum
Ballkon
Ujësjellës
Kanalizim
Garazhë
Parkim
Oborr të rethuar
Rrethina:
Afër asfaltit
Afër fushës sportive
Përshkrimi

SHESIM SHTEPIN NE GJILAN ME 5 ARI VEND.
SHTEPIJA E KA TIN E PAR ME DY GARAGA.. 2 X 2200 TE GJONA JAN.
MAS GARAGAV JAN PER PAISJE TE MAKINAV TE LAMJEVE,DHE TJETRA ESHTE PER NXEMJET QENDRORE.
KATI DYT ESHTE ME SALLON, BANJO, DHE NJI DHOM E FJETJES.
DHE BALLKON ME 7 METRA I GJAT ME 2.2 GJON.
KATI TRET KA 3 DHOMA TE FJETJES DHE NJI BANJO.

SHTEPIJA ESHTE NE RRUG QARKORE NE GJILAN PRISHTIN, AFER FUSHA E SPORTIT GENTI..
PER INFORMATA TJERA, PER MES TEL: 076 318 44 41

Kontaktoni
Informatat tuaja:
Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.