Ndrysho kërkimin tuaj


Krahaso - 0 shpallje


Asnjë shpallje për krahasim

FOTOGRAFI ·  LISTË

Shitet Banesa ne Prishtine ne rrugen Bajram Kelmendi

Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 16 Mar, 2018 tek Banesa për shitje

Banesa eshte 130m2 posedon 3 dhoma gjumi sallon me kuzhine nje banjo dhe nje wc. Ka 3 terrasa si dhe 2 bodruma. Ka dhe garazh. Banesa gjendet ne katin e pare. Çmimi sipas marreveshjes. Tel:...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Prodajem stan u Pristini suncani breg bele stare zgrade!

45,000.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 10 Mar, 2018 tek Banesa për shitje

Prodaje se stan u Pristini adresa:Suncani breg,blok 5, ulaz 3, stan 2-prizemlje 55m2 dobijen je 1978,uredno otkupljen sa podrumskim prostorijama 48m2 pretvoren u stambenu jedinicu sa...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Super Banes e Gatshme ne Lagjen e Spitalit

98,000.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 28 Feb, 2018 tek Banesa për shitje

Banesa super luksoze ne shitje 115.7m2 |3 dhoma te gjumit | 2 banjo | depo Kjo banesë e veçantë ndodhet në katin e 4-të ndertim i Hoxha Invest Group ne lagjen e Spitalit, ndërtim shumë...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Shitet Banesa 115m2 ne Lagje te Spitalit ne Prishtine-Shume Moderne

110,000.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 22 Feb, 2018 tek Banesa për shitje

Banesa eshte 115.7m2 |3 dhoma te gjumit | 2 banjo | depo , ndodhet në katin e 2-të dhe 6të ndertim i Hoxha Invest Group ne lagjen e Spitalit, ndërtim shumë cilësor, e gjitha e mobiluar....

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Shitet Banesa tek HIG, me 40% te shumes Totale me Kontrate

70.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 15 Feb, 2018 tek Banesa për shitje

Shitet Banesa tek HIG, me 40% te shumes Totale me Kontrate, dhe pjesen tjetër me Rata për ‪24Muaj, ‪#Direkt me Kompaninë, pa Bankë. Banesa 89.2 m2 ka këtë organizim : ] Qëndrim ditor...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Banese me dy dhoma Gjumi , me rate 423 Euro per 15Vite

423.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 12 Feb, 2018 tek Banesa për shitje

Perfito nga Oferta me Bankat Behu me Banesën 85.8m2 dhe paguaj Ratën Vetëm 423 € Përmbajtja e Banesës : o Qendrim ditor o Kuzhina o Dhoma e fjetjes për prindër o Dhoma e fjetjes...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Banesa 74m2 do te jete e juaja me VETEM 371€ rate mujore

820.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 12 Feb, 2018 tek Banesa për shitje

Ofrohet PËR ‪‎ SHITJE‬ Banesë 2+1 në rrugën C në Prishtinë ndërtim i Hoxha Invest Group. Kjo banes fantastike mund te jete e juaja me vetem 371€ rate mujore ne bashkpunim me BKT....

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Pent Hous ne shitje

1,500.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 12 Feb, 2018 tek Banesa për shitje

Ofrohet per shitje Penthaus 166m2 |130m2 teras | 3 dhoma te gjumit | 2 banjo | depo Kjo banesë e veçantë ndodhet në katin e 9-të ndertim i Hoxha Invest Group ne lagjen Mati 1 ndërtim...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Shes banesen 60m katror 2 dhoma

57,000.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 10 Feb, 2018 tek Banesa për shitje

SHITET BANESA 60m2 = Ko m p l e k s i > KAWA< hyrja C- kati –I rë-nr. 4= -Rruga “Muharrem Fejza “- Çmimi...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Banesa ‪59m2 mund te jete e juaja me ‪#Vetem 295€ Rata Mujore

295.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 09 Feb, 2018 tek Banesa për shitje

Banesa ‪59m2 mund te jete e juaja me ‪#Vetem 295€ Rata Mujore Permbajtja e banesës : - Qendrim ditor - Kuzhina - Dhoma e fjetjes - Koridori - Banjo+Wc - Depo Mati 1 - Prishtine...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

‪Paguaj shumen ‪23. 200 Euro per Banesen 73.7m2 me kontrate me firmen Hoxha

23,200.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 08 Feb, 2018 tek Banesa për shitje

‪Paguaj shumen ‪23. 200 Euro per Banesen 73.7m2 me kontrate me firmen Hoxha dhe pjesen tjetër me Rata per periudhen 15 Mujore. Organizimi i Baneses : Qëndrim ditor me Kuzhinë / Dhoma e...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

BLEJ BANESË TË RE ME VETEM 1500 EURO PARADHËNJE DHE ME PAMJE PANORAMIKE TË KRYEQYTETIT

Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 08 Feb, 2018 tek Banesa për shitje

Model Slovenia Invest, kompani ndertimore, sherbyese, tani filloi shitjen e banesave dhe lokaleve afariste ne lagjen me atraktive te kryeqytetit ne Veternik, ne kompleksin LJUBLJANA. JU MUNDENI TE...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Bleni banes me vetem 3000 euro ne kontrat e pjesen tjeter paguaj me rata

Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 05 Feb, 2018 tek Banesa për shitje

Banesat në shitje: Banes me 59 m/2 - RENDITJA: një dhomë gjumi, sallon me kuzhinë, banjo, ballkon, Banes me 80 m/2 - RENDITJA: një dhomë gjumi, një dhomë për fëmijë, sallon me...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Paguaj 28.765Euro dhe pjesen tjeter me firmen Hoxha

28,765.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 26 Jan, 2018 tek Banesa për shitje

Bleje Banesen duke Paguar 28.765Euro me Kontrate, dhe pjesen tjetër me Rata për ‪24Muaj, ‪#Direkt me Kompaninë Hoxha Invest Group, pa Bankë. Banesa 87.7 m2 ka këtë organizim : ]...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

FILLONI JETË TË RE NË KOMPLEKSIN LUBJANA

Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 23 Jan, 2018 tek Banesa për shitje

Objektet tona ju ofrojnë një lagje me infrstruktur të rregulluar dhe po ashtu edhe me ndërtime sipas standardeve më të larta. Tek ne do të keni: # QETËSINË # REHATIN # KOMODITETIN #...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Oferte per Diasporen - Banesa 74m2 ne shitje

23,200.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 17 Jan, 2018 tek Banesa për shitje

Shitje e Baneses me Firmen Hoxha #Paguaj vetëm ‪23. 200 Euro per Banesen 73.7m2 me kontrate dhe pjesen tjetër me Rata per periudhen 15 Mujore. Organizimi i Baneses : Qëndrim ditor me...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Bleni Banes me VETEM 295€ kestin Mujor

820.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 15 Jan, 2018 tek Banesa për shitje

Kompania Hoxha Invest Group ne bashkpunim me BKT oferon mundesi per blerje te baneses Bleni Banesen 59m2 paguaj 20% me kontrat dhe pjesen tjeter me rata deri 15 vite Modelet tjera te banesave...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Banese me 3 Dhoma gjumi ne Prishtine me Rata me firmen

35.52€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 13 Jan, 2018 tek Banesa për shitje

Shitet Banesa 106.8 m2 me vetëm 35.522€ ne fillim me Kontrate dhe pjesen tjeter me Rata me Firmen deri 24 Muaj, pa Banke. Permbajtja: Qendrim ditor dhe Kuzhina Dhoma e fjetjes per prindër...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Blej edhe ti banesen tende

Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 11 Jan, 2018 tek Banesa për shitje

Shiten Banesat ne Kompleksin HIG - Hoxha Invest Group Paguaj 10% me lidhje te kontrates dhe pjesen tjeter me rata mujore deri 25 vite Banesa: 60 m2 Me nje dhome gjumi dhe Salloni me kuzhine...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Shitet banesa ne dragodan

0.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 06 Jan, 2018 tek Banesa për shitje

Përshkrimi Risi shitet banesa ne lagja “Areberia”rruga “Eduard Liri” ne Dragodan banesa eshte ndertim I ri dhe eshte re dhe e mobiluar,dhe ka kuzhine te kompletuar.Banesa ka 70m2 ka1...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Shitet Banesa me 40% te Shumes Totale

785.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 06 Jan, 2018 tek Banesa për shitje

#Per Banesen 61.3 M2 duke paguar vetem 40% te Shumes dhe pjesën tjetër me Rata për 24 Muaj me kompaninë, Pa Bankë Banesa permban: 1 - Qëndrim ditor | 1 - Kuzhinë | 1 - Dhomë te...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

OFERTAT VAZHDOJNË, JU MIRËPRESIM PAGUANI BANESEN TUAJ ME RATA( KËSTE)

Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 29 Dec, 2017 tek Banesa për shitje

MODEL SLOVENIA INVEST - PRISHTINË JU UROJMË FESTAT E FUND VITIT DHE PO ASHTU EDHE VITIN E RI! DHE PO ASHTU JU NJOFTOJMË SE OFERTAT VAZHDOJNË, JU MIRËPRESIM. PAGUANI BANESEN TUAJ ME RATA(...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Banese te Hoxha Invest Group per Vetem 4995 Euro

4,995.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 20 Dec, 2017 tek Banesa për shitje

Banesa 59.4m2 mund ta Bleni me 4.993 Euro Pastaj vazhdoni me Rata mujore deri ne 15 Vite Permbajtja e Baneses: Qendrimi ditor me kuzhine, Dhome e gjumit, Koridori, Banjo, Ballkoni. Banesa...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Banesa te Ndryshme per Shitje - Perfito nga Ofertat

738.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 16 Dec, 2017 tek Banesa për shitje

Shitet Banesa 87.7 m2 në Prishtinë ne Objektin e 2-te te Kompleksit Hoxha. Renditja e baneses eshte e dizajnuar per kerkesat dhe nevojat e qdo familje: - Qëndrim ditor me Kuzhinë - Dhoma...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Ofertë për banesën 105.5m2 : Paguaj 34,604 € dhe pjesën tjetër me rata deri 24 Muaj, përmes Kompanisë, pa Bankë.

34,604.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 07 Dec, 2017 tek Banesa për shitje

Tradita e ndërtimit & kualitetit - vetëm tek Hoxha Invest Group Ofertë për banesën 105.5m2 : Paguaj 34,604 € dhe pjesën tjetër me rata deri 24 Muaj, përmes Kompanisë, pa Bankë. #Risi:...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

 

This page took 0.057182 seconds to load. Memory usage: 6.28 M