Ndrysho kërkimin tuaj


Krahaso - 0 shpallje


Asnjë shpallje për krahasim

FOTOGRAFI ·  LISTË

Pent'Haus ne shitje ne Prishtine

1,500.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 20 Oct, 2017 tek Banesa për shitje

Mati 1 - Zone e Qete, Pamje e bukur dhe Ajer te Paster 166m2 |130m2 Teras | 3 dhoma te gjumit | 2 banjo | depo Kjo banesë e veçantë ndodhet në katin e 9-të ndertim i Hoxha Invest Group ne...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Bleni Banesë me vetëm 3000 euro paradhënje,pjesa tjeter paguhet me rata

Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 20 Oct, 2017 tek Banesa për shitje

Aty ku ndiheni më rehat dhe më qetë, me një pamje Panoramike OFERTAT VAZHDOJNË, Paguaj vetëm 3000 euro dhe PJESEN TJETER ME KËSTE Kompleksi" Lubljana" Model Slovenia Invest Aty ku do të...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Shitet Banesa ne Prishtinë - Lagjia Mati 1

14,000.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 16 Oct, 2017 tek Banesa për shitje

Banesa 85.5 m2 në Prishtinë behet e juaja për vetëm ‪14.000 Euro me Kontrate dhe pjesa tjeter me Keste permes Bankave: BKT, BPB, BE. Banesa ka këtë organizim : ] Qëndrim ditor ] Kuzhinë...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Shitet Banesa e Gatshme per Banim- Shume e Pershtatshme

110,000.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 13 Oct, 2017 tek Banesa për shitje

Banese e Gatshme per Jetese ne Prishtine Banesa perfshin 115.7m2 |3 dhoma te gjumit | 2 banjo | 2ballkona | depo | , ndodhet në katin e 2-të dhe 6të, ndërtim shumë cilësor, e gjitha e...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Mund te blesh banese ‪59.4 m2 duke filluar nga 4.961 € , ne bashkepunim me Banken Ekonomike.

4,961.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 11 Oct, 2017 tek Banesa për shitje

Mund te blesh banese ‪59.4 m2 duke filluar nga 4.961 € , ne bashkepunim me Banken Ekonomike. Permbajtja : o Qendrim ditor o Kuzhina o Dhoma e fjetjes o Koridori o Banjo+Wc o Depo...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Shitet banesa

0.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 08 Oct, 2017 tek Banesa për shitje

Përshkrimi Risi shitet banesa ne lagja “Areberia”rruga “Eduard Liri” ne Dragodan banesa eshte ndertim I ri dhe eshte re dhe e mobiluar,dhe ka kuzhine te kompletuar.Banesa ka 70m2 ka1...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Blej banes me 10% pages me kontrat dhe pjesa tjeter me rata

820.00€  | Kosovë, Peqin
Publikuar më 05 Oct, 2017 tek Banesa për shitje

Faqet tona janë të mbushura me ide frymëzuese, projekte praktike, dhe krejt kete pune e bene shum leht biseda me arkitektin plus udhëzimet dhe informatat që jumund te merrni. Është koha...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Shitet Banesa urgjent me çmim te volitshem

52,000.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 02 Oct, 2017 tek Banesa për shitje

Banesa gjendet perball permendoreve ( varrit te ibrahim rugoves) Kati i 3 , ka pamje fantastike dhe renditje perfette , sallon kuzhine banjo dhe dy dhoma gjumi , blloku Posedon ashensor dhe parking...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Prodajem stan na suncanom bregu bele stare zgrade!

45,000.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 02 Oct, 2017 tek Banesa për shitje

Opis: Prodaje se stan u Pristini adresa:Suncani breg,blok 5, ulaz 3, stan 2-prizemlje 55m2 dobijen je 1978,uredno otkupljen sa podrumskim prostorijama 48m2 pretvoren u stambenu jedinicu sa...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Shitje e Banesës 81.7m2 duke paguar Vetëm 13.400€ me Kontrate dhe pjesën tjetër e vazhdoni me Rata me Bankat

13.40€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 29 Sep, 2017 tek Banesa për shitje

Mundesi e mire: Shitje e Banesës 81.7m2 duke paguar Vetëm 13.400€ me Kontrate dhe pjesën tjetër e vazhdoni me Rata me Bankat. Përmbajtja: o Qëndrim ditor o Kuzhina o Dhoma e fjetjes...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Shiten Banesat Per Vetem 10% Pages Me Kontrat..

Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 28 Sep, 2017 tek Banesa për shitje

Krejt qa duhet eshte 10% Pages me Kontrat Pjesa e mbetur paguhet deri ne 25 VITE Ratat mujore i caktoni JU Pjese e kompleksit HIG Center nga Hoxha Invest Group Uje 24h Uji i ngrohte...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Shitet banesa

0.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 14 Sep, 2017 tek Banesa për shitje

Përshkrimi Risi shitet banesa ne lagja “Areberia”rruga “Eduard Liri” ne Dragodan banesa eshte ndertim I ri dhe eshte re dhe e mobiluar,dhe ka kuzhine te kompletuar.Banesa ka 70m2 ka1...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Prodajem stan u Pristini suncani breg bele stare zgrade!

45,000.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 13 Sep, 2017 tek Banesa për shitje

Prodaje se stan u Pristini adresa:Suncani breg,blok 5, ulaz 3, stan 2-prizemlje 55m2 dobijen je 1978,uredno otkupljen sa podrumskim prostorijama 48m2 pretvoren u stambenu jedinicu sa...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

SHITET LOKALI NE FERIZAJ

74,000.00€  | Kosovë, Ferizaj
Publikuar më 11 Sep, 2017 tek Banesa për shitje

lokali gjindet ne ferizaj rruga e gjilanit perball mishtores lybeten 36 m2 i madh ka wc me dokumenta ne rregull

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

shiten 3 banesa bregu i diellit

Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 11 Sep, 2017 tek Banesa për shitje

shes 3 banesa me m2 -54-56-68- 1. 54m2 ka 1 dhome gjumi 1 sallon me kuzhine dhe ballkon 1 banjo 1 shpajz dhe koridori. kati i 3-te 800€m2 2. 56m2 ka 1 dhome gjumi 1 sallon me kuzhin dhe...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Shiten Banesat per Vetem 10% ose 20% me Kontrate dhe pjesa tjeter me Rata

820.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 08 Sep, 2017 tek Banesa për shitje

Shiten Banesat e Ndryshme per Vetem 10% ose 20% me Kontrate dhe pjesa tjeter me Rata sipas mundesive me Banken. Banesa: 59.4 m2 / Banesa: 61.3 m2 / Banesa : 73.7 m2 Banesa: 81.7 m2 / Banesa:...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Shitet banesa

Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 05 Sep, 2017 tek Banesa për shitje

Përshkrimi Risi shitet banesa ne lagja “Areberia”rruga “Eduard Liri” ne Dragodan banesa eshte ndertim I ri dhe eshte re dhe e mobiluar,dhe ka kuzhine te kompletuar.Banesa ka 70m2 ka1...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Shitet Banese me oferte te mire me BANKEN

295.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 05 Sep, 2017 tek Banesa për shitje

Mundesi te lehta per blerje te baneses me ‪#Banken Banesa ‪59m2 mund te jete e juaja me ‪#Vetem 295€ Rata Mujore , deri ne 15 Vite . Permbajtja : - Qendrim ditor - Kuzhina - Dhoma e...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Shitet Banesa me Kompanine, pa Banke

28,750.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 04 Sep, 2017 tek Banesa për shitje

anesa 87.5 m2 në Prishtinë për vetëm ‪28.750 Euro në fillim, dhe pjesen tjetër me Rata për ‪2VITE, ‪#Direkt me Kompaninë, pa Bankë. Organizimi i baneses: ] Qëndrim ditor me...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

shitet banesa me 83m2 kati 3

43.00€  | Kosovë, Fushë Kosovë
Publikuar më 22 Aug, 2017 tek Banesa për shitje

shitet banesa ne katin e 3 me 83m2 me dokumenta ne rregull me flet poseduese , banesa posedon salon me kuzhin dy dhoma gjumi shpajz terac e madhe , banesa gjindet afer rrethit te mobileria "Hajdini"

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Bleje Banesën 85.5 m2 në Prishtinë për vetëm ‪421 Euro Rata Mujore

421.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 22 Aug, 2017 tek Banesa për shitje

Bleje Banesën 85.5 m2 në Prishtinë për vetëm ‪421 Euro Rata Mujore Banesa ka këtë organizim : ] Qëndrim ditor ] Kuzhinë ] Dhoma e gjumit për prindër ] Dhoma e gjumit për...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Banesa me Rata me Kompanine, deri ne dorezim te Qelsave

23,200.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 17 Aug, 2017 tek Banesa për shitje

Shitet Banesa 73.7 M2 ne katin e 3të me vetëm ‪23. 200 Euro në fillim dhe pjesen tjetër me Rata për ‪22 Muaj, ‪#Direkt me Kompaninë, pa Bankë . Banesa posedon këtë renditje :...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

BANESA në Shitje - 73.000 mijë Euro

73,000.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 16 Aug, 2017 tek Banesa për shitje

Banesa 86m2 (2+1) e gatshme per banim eshte ne shitje ne njerin nga blloqet e kompleksit banesor Hoxha Invest Group ne Prishtine Perbehet nga : Sallon me kuzhine Dhome e gjumit per prinder...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Shes banesen 60m katror 2 dhoma

60,000.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 16 Aug, 2017 tek Banesa për shitje

SHITET BANESA 60m2 = Ko m p l e k s i > KAWA< hyrja C- kati –I rë-nr. 4= -Rruga “Muharrem Fejza “- Çmimi...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Shitet Banesa me Rata me Banken

295.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 15 Aug, 2017 tek Banesa për shitje

Kompleksi Banesor me Qender Tregtare HIG CENTER Banesa ‪59m2 mund te jete e juaja me ‪#Vetem 295€ Rata Mujore Permbajtja e banesës : - Qendrim ditor - Kuzhina - Dhoma e fjetjes -...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

BLEJ BANESË TË RE ME VETEM 3000 EURO PARADHËNJE DHE ME PAMJE PANORAMIKE TË KRYEQYTETIT

Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 14 Aug, 2017 tek Banesa për shitje

Model Slovenia Invest, kompani ndertimore, sherbyese, tani filloi shitjen e banesave dhe lokaleve afariste ne lagjen me atraktive te kryeqytetit ne Veternik, ne kompleksin LJUBLJANA. JU MUNDENI TE...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Bleni banes me vetem 3000 euro ne kontrat e pjesen tjeter paguaj me rata

Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 11 Aug, 2017 tek Banesa për shitje

Banesat në shitje: Banes me 59 m/2 - RENDITJA: një dhomë gjumi, sallon me kuzhinë, banjo, ballkon, Banes me 80 m/2 - RENDITJA: një dhomë gjumi, një dhomë për fëmijë, sallon me...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Banesa 106.8m2 me vetëm 35.500€ në Fillim dhe pjesën tjetër me Rata per 30 Muaj, pa Banke

35,500.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 10 Aug, 2017 tek Banesa për shitje

Shitet Banesa 106.8m2 e cila do te jetë e juaja me vetëm 35.500€ në Fillim dhe pjesën tjetër me Rata per 30 Muaj , #Direkt me Kompanine, pa Bankë. Banesa ka keto kushte moderne: 1....

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Shitet Banesa ne Prishtine nga Hoxha Invest Group

13,284.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 09 Aug, 2017 tek Banesa për shitje

Gjithçka çka duhet eshte 20% (13 ,284 Euro) , dhe pastaj me rata te lira Mujore deri ne 15 Vite me ‪#Bankat BKT, BPB , BE . Banesa 81 m2 posedon këtë renditje : o Qëndrim ditor me...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

BANESA EXLUSIVE ME QMIME ME TE MIRA NE PRISHTINE

Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 22 Jul, 2017 tek Banesa për shitje

SHITET BANESA 72.30M2, NE MATI 1, RR. NDUE PERLLESHI. MUNDESI ZGJEDHJE KATI 1- 2 - 3 OSE 4 RENDITJA: 1. QENDRIM DITOR 2. KUZHINE 3. DHOME GJUMI 4. DHOME GJUMI 5. BANJO 6. DEPO 7. KORIDOR...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

 

This page took 0.080282 seconds to load. Memory usage: 5.82 M