Ndrysho kërkimin tuaj
109 shpallje
FOTOGRAFI
Shitet toka 56 Ari Magjistralja Prishtine-Ferizaj

⚠️ Shitet: 56 Ari tokë


Publikuar më May 10, 2022
AUTOAMBULANCË

Autoambulancë e kompletuar. Tel.043522498

çmimi  6500€

Publikuar më May 10, 2022
Kamera mini Kamera sigurie pa tel HD 1080P Vizioni i natës DV DVR

Përshkrim: Karakteristikat: Imazh me cilësi të lartë: HD FULL HD 1080P DV DV kompakte dhe portative,...

çmimi  30€

Publikuar më May 06, 2022
Shiten fustana

Shiten fustana per gra te mbuluara, nr. 42, 44, 48, shamia falas. Çmimi 50 dhe 40 euro.

çmimi  50€

Publikuar më Apr 30, 2022
Banesa ne shitje bregu i djellit banesat te vjetra 1978!

Përshkrim: STAN NIJE UZURPIRAN,ZA KUPCA SLOBODAN ZA 24h! Prodaje se stan u Pristini KOJI SE VISE GODINA...

çmimi  48000€

Publikuar më Apr 30, 2022
Mjeku në shtëpin tuaj

Mjeku në shtëpin tuaj

çmimi  15€

Publikuar më Apr 26, 2022
Hetues Privat

Detective A G, është një ekip e Hetuesve Privat, profesionistë me shumë vjet përvojë hetimore të...


Publikuar më Apr 26, 2022
Shitet

Ofrohet për #SHITJE Shtëpi 200m² te Medresa në Prishtinë. Shtëpia gjindet në rrugën “Bajram Bahtiri”,...


Publikuar më Apr 22, 2022
KERKOJ INTALUES NE TEL. CELULAR

Kerkoj iinsralues per n telefonin Mobil, I cili munet me instaluar me tel googlen Lokacion namber (...


Publikuar më Apr 18, 2022
KERKOJ INSTALUES NE TEL. CELULARE

Kerkoj iinsralues per n telefonin Mobil, I cili munet me instaluar me tel googlen Lokacion namber (...


Publikuar më Apr 18, 2022
Shpallje e pavlefshme

Jam Rigon Hoxha dhe jam student i Kolegjit Biznesi ne Prishtine, viti 4 drejtimi juridik i pergjithshem. Me...


Publikuar më Apr 17, 2022
Kerkoj puntore

Kerkoj 2 puntore ne furre buke per shitje orari I punes 8 ore. Paga sipas marrveshjes. Bregu I Diellit...


Publikuar më Apr 14, 2022
Leshoje banesen me qira.

Leshoje banesen me qira " te kafet e vogla" Prishtine. Eshte e pershtatshme per zyre-biznes. Me shum...


Publikuar më Apr 11, 2022
SHITET SHTRATI PER FEMIJE

SHITET SHTRATI PER FEMIJE 70 EURO

çmimi  70€

Publikuar më Apr 10, 2022
BANESE 2+1, FUSHE KOSOVE

SIPERFAQJA 75 M2 BANESA POSEDON: SALLON ME KUZHINE 2 DHOMA GJUMI 1 BANJO 1 BALLKON KATI 2 DETAJE...


Publikuar më Apr 07, 2022
Kerkoj kujdestare per dy te moshuar

Kerkohet nje kujdestare per dy te moshuar ne regjionin e Pejes. Kushtet e kerkuara: Orari i punes porej...


Publikuar më Apr 05, 2022
Shitet ose ndërrohet banesa në Bregun e Diellit në Prishtinë me një banesë në Durrës, Vlorë...

Shitet ose ndërrohet banesa në Bregun e Diellit në Prishtinë me një banesë në Durrës, Vlorë ,Sarandë , ose...

çmimi  1€

Publikuar më Apr 03, 2022
Banese me qera

Leshohet banesa me qera ne lagjen Bregu i Diellit te banesat e hinta, banesa eshte ne katin e pare eshte e...

çmimi  300€

Publikuar më Apr 02, 2022
IPTV ALBANIA -24 H TEST FALAS

|ALB| TOP CHANNEL HD |ALB| TOP CHANNEL 4K |ALB| KLAN TV HD |ALB| KLAN 4K |ALB| KLAN PLUS 4K |ALB| KLAN...

çmimi  60€

Publikuar më Mar 31, 2022
IPTV ALBANIA

!OFERTE! 1 Muaj: 10.99 Euro 3 Muaj: 24.99 Euro 6 Muaj: 39.99 Euro 12 Muaj: 59.99 Euro Kanale...

çmimi  60€

Publikuar më Mar 31, 2022
Shitet

Ofrohet për #SHITJE Shtëpi 200m² te Medresa në Prishtinë. Shtëpia gjindet në rrugën “Bajram Bahtiri”,...


Publikuar më Mar 31, 2022
Jepet lokali me qera ne Fushe Kosove afer shkolles

Leshohet lokali me qera 70m2 në Fushe Kosove afer shkolles se re fillore poashtu ngjitur me Kopshtin e...

çmimi  250€

Publikuar më Mar 30, 2022
Shitet

Ofrohet për #SHITJE Shtëpi 200m² te Medresa në Prishtinë. Shtëpia gjindet në rrugën “Bajram Bahtiri”,...


Publikuar më Mar 29, 2022
Urgjent kërkoj 2 punëtor me profesion shofer për Gjermani

Dibrani Transporti Gjermani Kosovë - Evropë Urgjent kërkoj 2 punëtor me profesion shofer për Gjermani...

çmimi  1€

Publikuar më Mar 27, 2022
Shiten trojet në fshatin Bardhosh–Prishtinë në “Kompleksin Arta “

Shiten trojet në fshatin Bardhosh–Prishtinë në “Kompleksin Arta “ Shiten trojet në fshatin Bardhosh –...

çmimi  7000€

Publikuar më Mar 26, 2022
Ndihmse Pastrimi

Keroj nje Puntore qe mund te mi ndihmoj Nenes ne punet e Shtepis. si Persh. ne Pastrim apo krahim. kush...


Publikuar më Mar 24, 2022
Lëshoj lokalin me qera

Lokali gjendet afër rrugës B, rruga Uran Ajeti. Lokali është i rregulluar dhe i gatshëm për punë.

çmimi  300€

Publikuar më Mar 23, 2022
SHTËPI ME 3 SISTEME NGROHJE QËNDRORE DHE KLIMË

SHITET SHTËPIA (AFËR KOMUNËS- QENDRËS-4 MIN.)është dy katëshe me dy hyrje,180m2 banim dhe 236m2 oborr dhe...


Publikuar më Mar 14, 2022
Banesa me Qera në Dardani, komplet e Renovuar dhe Mobiluar

Jap me Qera Banesen në Dardani e Mobiluar dhe Renovuar, Dhome gjumi, kuzhina n'damas, dhomë e dites e...

çmimi  300€

Publikuar më Mar 05, 2022
Kamera mini Kamera sigurie pa tel HD 1080P Vizioni i natës DV DVR

Përshkrim: Karakteristikat: Imazh me cilësi të lartë: HD FULL HD 1080P DV DV kompakte dhe portative,...

çmimi  30€

Publikuar më Mar 03, 2022