Leshoje banesen me qira


Publikuar më Apr 07, 2024 | Numri i Vizitave: 262 | ID: #0659
Shpërndaje Raporto Printo
Detajet e Shpalljes
Shteti: Kosovë
Qyteti / Rajoni:
Prishtinë
Info shtes për adresë: Rr.Fehmi Agani
Numëri i telefonit: 044472013
Banjo: 1
Sipërfaqja: 50 m2
Cilësit e Prones:
Parkim
Kabëll për TV
Linjë Interneti
Rrethina:
Afër qendres
Afër institucionit parashkollor
Afër shkollës fillore
Afër kolegjit/universitetit
Afër bibliotekës
Afër dyqaneve
Afër restorantit
Afër shtëpis të shëndetit
Afër trafikut urban
Përshkrimi

Leshoje banesen me qira te qafa eshte 50 m2 eshte e pershtatshme : per banim dhe zyre.Eshte ne katin e 2

Me shum info 044/472/013

Kontaktoni
Informatat tuaja:
Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.
 
Emri: leo
Emri: 04******** Shfaq telefonin