Ndrysho kërkimin tuaj
9 shpallje
FOTOGRAFI
Leshoje banesen me qira

Leshoje banesen me qira te qafa eshte 50 m2 eshte e pershtatshme : per banim dhe zyre.Eshte ne katin e 2...


Publikuar më Apr 07, 2024
truell

shes truellin ne fsh vresht e vushtrris ne siperfaqje prej 6.04 ari truelli asht me dokumente te rregullta...


Publikuar më Feb 19, 2024
Lokale me qira në qendër të Gjilanit

Lokale me qira në qendër të Gjilanit


Publikuar më Feb 04, 2024
Lokale me qira në qendër të Gjilanit

Lokale me qira në qendër të Gjilanit


Publikuar më Feb 04, 2024
JEPET ME QIRA LOKALI NE Lagjen KALABRIA Prishtinë

Leshohet me qira Lokali 56m2 per veprimtari te ndryshme legale. Ështe i ndertuar me standarte bashkohore i...

çmimi  500€

Publikuar më Jan 15, 2024
Shitet trualli

Shes truallin 55 ari ne fshatin koliq ne rrugen ibush beka afer trafos se rrymes eshte me dokumente te...

çmimi  3500€

Publikuar më Dec 18, 2023
SHTËPI EXLUZIVE

SHITET SHTËPIA ME TRE SISTEME NGROHJE QËNDRORE DHE KLIMË SHTËPIA ËSHTË DY KATËSHE ME DY HYRJE -180m2 KATI...


Publikuar më Nov 28, 2023
LAGJJA QETËSIA Shtepi,Toka

Vendii Ku Filloni Një Jetë Te Re , LAGJJA QETËSIA Ka Filluar Shitja e shtepive Tel +383 49 436 400 +383...


Publikuar më Nov 16, 2023
Leshohet lokali me qera

Me kënaqësi do të ju prezentojë në lidhje me mundësinë për të marrë një lokal me qera tërheqës dhe...

çmimi  300€

Publikuar më Nov 08, 2023