Ndrysho kërkimin tuaj
13 shpallje
FOTOGRAFI
Banes me qera

Banes e mobiluar

çmimi  250€

Publikuar më Sep 06, 2023
Shitet Shtepia ne Prishtine

Shitet shtepia ne Prishtine. Shtepia eshte 250 metra katror dhe ka oborr 5.8 ari. Garazha me bodrum eshte...


Publikuar më Aug 01, 2023
truell

shes 6ari e 4 metra truell ne vresht te vushtrris truelli i pershtatshem per ndertim qmimi sipas...


Publikuar më Jul 21, 2023
Toke ne Shtoj

Shitet toka ne Shtoj te Ulqinit prej 750m2. Per ball te pllazhes madhe Copa Cabana. Vendi i rrafshet...

çmimi  100€

Publikuar më Jul 17, 2023
Shitet Shtepi - Vikendice - Pamje panorame - Prapashtice

Shitet SHTEPIA ne fshatin Prapashtice, 25km nga Prishtina, e cila ka pamje fantastike dhe privatesi. Vila...

çmimi  64500€

Publikuar më Jul 05, 2023
Shitet urgjent banesa në Fushë Kosovë

Shitet Banesa 2+1,


Publikuar më Jun 26, 2023
Ne Prishtine shitet trolli

Prishtine Bernice e Eperme Rruga Prishtine Podujeve Trolli ne shitje 26 Ari e 42 m Trolli ka gjith...

çmimi  14€

Publikuar më Jun 19, 2023
shitje

Shiten trojet (arat) ne zhabar te Mitrovices me Hapsir rreth 57 ari truall trojet gjinden afer pishines La...

çmimi  260000€

Publikuar më Jun 15, 2023
Banesë me qera në qendër të Prishtinës

Zyre me 3 dhoma pune me qira në Qendër Zyra ka qasje të lehtë në rrugën "Agim Ramadani... See more

çmimi  600€

Publikuar më May 28, 2023
Tulli

10ari per ndertim

çmimi  150000€

Publikuar më May 21, 2023
SHES SHTËPINË ME ÇMIM TË VOLITSHËM NË PRIZREN

Shtëpia gjindet në rrugë Sefidin Lajçi 3 në Prizren, 5 min në ecje nga spitali, shkollat fillore, të mesme...

çmimi  140000€

Publikuar më May 19, 2023
LOKALE ME QIRA NË QENDËR TË JUNIKUT

Lëshohen 4 lokale me qira në qendër të Junikut. Secili prej lokaleve ka nga 25 m2 hapsirë lokali dhe 25 m2...

çmimi  200€

Publikuar më May 04, 2023
SHTËPI NË SHITJE- EXLUZIVE:PAGESA EDHE ME KËSTE

Shitet shtëpia 180m2 banim dhe 236m2 oborr dhe posedon : – 2 Sallona – 1 Kuzhinë – 3 Dhoma gjumi – 2...

çmimi  185000€

Publikuar më May 02, 2023